|
|
|
|
 |
secperc
2010-08-05 16:49:50
|
996
|
Szia:-)
Mit értesz "szines" tápokon? Ha már táp, akkor prémium táp legyen!!!!
Tehát ne Pedigree + Friskies. Ajánlom a Happy Dogot + a Real Nature-t + van a Fresnapfnak saját márkája, ami nagyon jó és olcsó a Select Gold. De én főzök a kutyámnak 9 hónapos kora óta, mert nekem a tápot nem eszi meg.
Főtt kaját + Real Nature konzervet kap váltásban. |
|
 |
nettomazsola
2010-08-05 16:44:46
|
995
|
szerintem az összes tapot hanyagoljad ...
itt olvass vissza es minden kerdesedre talalsz valaszt - szerintem. |
|
A hozzászólás:
 |
koppi85
2010-08-05 16:30:48
|
994
|
| Annyi rosszat hallani manapság de azért érdekelne hogy szerintetek a szines tápokat hanyagoljam a 3 hónapos spánielemnél? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|