Keresés

Részletes keresés

secperc Creative Commons License 2010-08-05 16:49:50 996

Szia:-)

 

Mit értesz "szines" tápokon? Ha már táp, akkor prémium táp legyen!!!!

Tehát ne Pedigree + Friskies. Ajánlom a Happy Dogot + a Real Nature-t + van a Fresnapfnak saját márkája, ami nagyon jó és olcsó a Select Gold. De én főzök a kutyámnak 9 hónapos kora óta, mert nekem a tápot nem eszi meg.

Főtt kaját + Real Nature konzervet kap váltásban.

nettomazsola Creative Commons License 2010-08-05 16:44:46 995
szerintem az összes tapot hanyagoljad ...

itt olvass vissza es minden kerdesedre talalsz valaszt - szerintem.
A hozzászólás:
koppi85 Creative Commons License 2010-08-05 16:30:48 994
Annyi rosszat hallani manapság de azért érdekelne hogy szerintetek a szines tápokat hanyagoljam a 3 hónapos spánielemnél?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!