|
|
|
|
 |
bpityu
2010-08-06 19:06:48
|
676
|
szerintem mindenki kinában gyártatja a led izzókat.minőségellenőrzésben van a különbség. egyébként ha nonstop ég egy nagy fényteljesitményű led izzó,akkor túlmelegszik,és az elektronikája kifingik.enyémek egyelőre jól birják.kinai piacon vettem. |
|
 |
_lala_
2010-08-06 15:19:18
|
675
|
| Meg kéne inkább javítani az autódat, azok az izzók nem maguktól égtek ki, a led-es cuccok is simán el fognak füstölni, ha nagyobb a feszültség időnként. |
|
 |
PETYUS
2010-08-04 12:31:47
|
674
|
| Mennyi ott a feszültség? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-08-04 07:41:07
|
673
|
Sziasztok! Led izzót (normálisat) korrekt áron hol lehet kapni? Hagyományos izzóim vannak, 2 hónap alatt pl az egyik lámpában mindegyik kiégett, majd miután egyet becsavartam, az is azonnal kiégett.... szóval másikat szeretnék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|