Keresés

Részletes keresés

bpityu Creative Commons License 2010-08-06 19:06:48 676
szerintem mindenki kinában gyártatja a led izzókat.minőségellenőrzésben van a különbség.
egyébként ha nonstop ég egy nagy fényteljesitményű led izzó,akkor túlmelegszik,és az elektronikája kifingik.enyémek egyelőre jól birják.kinai piacon vettem.
_lala_ Creative Commons License 2010-08-06 15:19:18 675
Meg kéne inkább javítani az autódat, azok az izzók nem maguktól égtek ki, a led-es cuccok is simán el fognak füstölni, ha nagyobb a feszültség időnként.
PETYUS Creative Commons License 2010-08-04 12:31:47 674
Mennyi ott a feszültség?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-08-04 07:41:07 673
Sziasztok!
Led izzót (normálisat) korrekt áron hol lehet kapni?
Hagyományos izzóim vannak, 2 hónap alatt pl az egyik lámpában mindegyik kiégett, majd miután egyet becsavartam, az is azonnal kiégett.... szóval másikat szeretnék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!