|
|
|
|
 |
ferike86
2010-08-07 18:22:40
|
309
|
Emily !
Nagyon szépek a cicáid ,megnéztem a honlapodat is gratulálok hozzá ! De felfedeztem egy nagyon érdekes dolgot rajta , már ha meg nem sértelek ,hogy a linkajánlóba Dancingcat tenyészetet nem ajánlod pedig két gyönyörű cicád is van tőlük , és úgy tudom nagyon szép cicáik vannak ,még Summerplace is van köztük ami Magyarországon egyedülálló, szerintem büszke lehetnél rá hogy tőlük van 2 cicád is vagy nem ? |
|
 |
sherrifimó
2010-08-04 16:59:10
|
304
|
| nagyon édesek ,ezek a kis cicokák , gratulálok ! |
|
A hozzászólás:
 |
Emily-Eaden
2010-08-02 22:53:14
|
302
|
     Alina,Ariana,Adonis,Ares,Aragon |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|