Keresés

Részletes keresés

ferike86 Creative Commons License 2010-08-07 18:22:40 309
Emily !

Nagyon szépek a cicáid ,megnéztem a honlapodat is gratulálok hozzá !
De felfedeztem egy nagyon érdekes dolgot rajta , már ha meg nem sértelek ,hogy a linkajánlóba Dancingcat tenyészetet nem ajánlod pedig két gyönyörű cicád is van tőlük , és úgy tudom nagyon szép cicáik vannak ,még Summerplace is van köztük ami Magyarországon egyedülálló, szerintem büszke lehetnél rá hogy tőlük van 2 cicád is vagy nem ?
sherrifimó Creative Commons License 2010-08-04 16:59:10 304
nagyon édesek ,ezek a kis cicokák , gratulálok !
A hozzászólás:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-08-02 22:53:14 302

Alina,Ariana,Adonis,Ares,Aragon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!