Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-08-01 17:46:43 197
Szanki,gyere húzódjunk vissza,mert itt nem vagyunk szívesen látott vendégek.Nem ,baj majd fél év múlva valaki hozzászól a topichoz,azt majd csak el lesznek valahogy.
A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-08-01 17:36:41 195
Azt hittem pedig Te tudsz igényesen fotózni,mert akkor jöhettél volna hozzám is subit  képezni.Nekem jók az igénytelen fotók is,én annak is tudok örülni.
Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-08-01 17:27:15 194
Shubunkint venni shubunkin boltban lehet, innen 160km-ről nem tudom megmondani hol, főleg vasárnap nyitvatartót végképp nem. Internet kereső :-))))
Kapni lehet fórumtársaktól, nekem is van, csak nem tudok igényes fotókat feltenni róluk, meg nem a xv. ker. környékén vannak a tavaim.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!