|
|
|
|
 |
kőmű
2010-08-01 17:46:43
|
197
|
| Szanki,gyere húzódjunk vissza,mert itt nem vagyunk szívesen látott vendégek.Nem ,baj majd fél év múlva valaki hozzászól a topichoz,azt majd csak el lesznek valahogy. |
|
A hozzászólás:
 |
kőmű
2010-08-01 17:36:41
|
195
|
| Azt hittem pedig Te tudsz igényesen fotózni,mert akkor jöhettél volna hozzám is subit képezni.Nekem jók az igénytelen fotók is,én annak is tudok örülni. |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-08-01 17:27:15
|
194
|
Shubunkint venni shubunkin boltban lehet, innen 160km-ről nem tudom megmondani hol, főleg vasárnap nyitvatartót végképp nem. Internet kereső :-)))) Kapni lehet fórumtársaktól, nekem is van, csak nem tudok igényes fotókat feltenni róluk, meg nem a xv. ker. környékén vannak a tavaim. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|