Keresés

Részletes keresés

Fejo17 Creative Commons License 2010-08-01 17:39:59 196

Azt gondolom, hogy az efajta ironiádat nem velem szemben kéne megfogalmaznod...

 

AD1- nem én voltam aki kezdte ezt az egészet.

AD2- ha jól emlékszem nem is a Te képeidre írta a srác a kritikáját...

 

Egyébként köszönöm a "segítő" szándékú hozzászólásodat.

 

Részemről ez az egész hülye fotó téma lezárva.

kőmű Creative Commons License 2010-08-01 17:36:41 195
Azt hittem pedig Te tudsz igényesen fotózni,mert akkor jöhettél volna hozzám is subit  képezni.Nekem jók az igénytelen fotók is,én annak is tudok örülni.
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-08-01 17:27:15 194
Shubunkint venni shubunkin boltban lehet, innen 160km-ről nem tudom megmondani hol, főleg vasárnap nyitvatartót végképp nem. Internet kereső :-))))
Kapni lehet fórumtársaktól, nekem is van, csak nem tudok igényes fotókat feltenni róluk, meg nem a xv. ker. környékén vannak a tavaim.
Előzmény:
Fejo17 Creative Commons License 2010-08-01 13:46:43 192

Biztos könnyebb megsértődni (pláne más helyett), mint végig gondolni, hogy azért csak van benne némi igazság...

 

De hogy ne csak (a Te szavaiddal élve) fikázás legyen, szeretnék venni shubunkin-t, tudsz vagy tud valaki ajánlani bp-n olyan halast ahol lehet venni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!