Keresés

Részletes keresés

Fejo17 Creative Commons License 2010-08-01 13:46:43 192

Biztos könnyebb megsértődni (pláne más helyett), mint végig gondolni, hogy azért csak van benne némi igazság...

 

De hogy ne csak (a Te szavaiddal élve) fikázás legyen, szeretnék venni shubunkin-t, tudsz vagy tud valaki ajánlani bp-n olyan halast ahol lehet venni?

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-08-01 13:20:22 191
Éléggé pangott a fórum, ezért benéztünk páran, hozzászóltunk segítő szándékkal. Van nekünk más csapatunk, ahol nem fikázzuk egymáást, jobb ha oda visszamegyünk, nem zavarjuk a köreiteket, Nektek további jó fórumozást kívánva. Szevasztok!
Előzmény:
Fejo17 Creative Commons License 2010-08-01 08:53:22 190

Én hobbi szinen fotózgatok, megnéztem a szóban forgó fotót, tényleg nem sok értelme van bemutatni, mert amit a tulajdonos meg akart mutatni vele, abból sajnos semmi nem látszik. Nem gondolom, hogy flickr-hez kéne hasonlítani az oldalt (bár mondjuk ott is van digitális szemét rendesen), de ha a feltöltött képpel az a szándékunk, hogy megmutassunk valamit, akkor próbáljunk meg odafigyelni arra, hogy azon valóban látszódjon valami. ;)

Elnézést, hogy bele dummáltam a dologba! ;)

 

Ha valakit érdekel van pár képem a tavirózsáimról, csak, hogy ne az legyen, hogy pusztán csak a szám jár... ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!