Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2010-08-01 18:54:01 298
Szia!

Őszinte részvétem!

Nálam vannak kicsik. Írj egy privát üzenetet, hátha találunk jó megoldást!
siklosi.zsofia@gmail.com címre
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-08-01 11:53:31 297
Szia!

Őszinte részvétem:(((((((((((nagyon sajnálom a cicádat!!!
nagyon jól tudom sajnos hogy milyen érzés,egy éve temettem el a Mázli cicámat,és a mai napig is nagyon hiányzik,és fog is!!!
Remélem találsz cicuskát fájdalmad enyhítésére!
A hozzászólás:
NonoBaba85 Creative Commons License 2010-08-01 11:16:18 296

Sziasztok!

Pénteken 18 Boldog Cica év után meghalt Öcsi! Maine coon cicus volt,de szerintem házi cica is folydogált az ereiben. Sajnos most nem tudok ilyen sok pénzért cicát venni, tudtok esetleg olyat akitől valamilyen más módon kaphatnék egy cicát,vagy bármilyen más lehetőséget?? Úgy érzem most csak ez tudná a fájdalmamat enyhíteni!!

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!