|
|
|
|
 |
Szanki
2010-08-01 13:20:22
|
191
|
| Éléggé pangott a fórum, ezért benéztünk páran, hozzászóltunk segítő szándékkal. Van nekünk más csapatunk, ahol nem fikázzuk egymáást, jobb ha oda visszamegyünk, nem zavarjuk a köreiteket, Nektek további jó fórumozást kívánva. Szevasztok! |
|
A hozzászólás:
 |
Fejo17
2010-08-01 08:53:22
|
190
|
Én hobbi szinen fotózgatok, megnéztem a szóban forgó fotót, tényleg nem sok értelme van bemutatni, mert amit a tulajdonos meg akart mutatni vele, abból sajnos semmi nem látszik. Nem gondolom, hogy flickr-hez kéne hasonlítani az oldalt (bár mondjuk ott is van digitális szemét rendesen), de ha a feltöltött képpel az a szándékunk, hogy megmutassunk valamit, akkor próbáljunk meg odafigyelni arra, hogy azon valóban látszódjon valami. ;)
Elnézést, hogy bele dummáltam a dologba! ;)
Ha valakit érdekel van pár képem a tavirózsáimról, csak, hogy ne az legyen, hogy pusztán csak a szám jár... ;) |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-08-01 07:57:26
|
189
|
Ez nem a "flickr.com"! Nem művészfotók tárháza. Baráti közösség, akik tavaznak, halaznak, közben fotóznak is, ki így- ki úgy, ahogy lehetőségei, gyakorlata lehetővé teszi. Te a tavadról teszel-e ide képet, esetleg a halaidról, egy kis bemutatót láthatunk-e? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|