|
|
|
|
 |
Szanki
2010-08-01 07:57:26
|
189
|
Ez nem a "flickr.com"! Nem művészfotók tárháza. Baráti közösség, akik tavaznak, halaznak, közben fotóznak is, ki így- ki úgy, ahogy lehetőségei, gyakorlata lehetővé teszi. Te a tavadról teszel-e ide képet, esetleg a halaidról, egy kis bemutatót láthatunk-e? |
|
A hozzászólás:
 |
FPerez
2010-08-01 07:47:54
|
188
|
Nézd, ahoz, hogy az ember normális, éles képet készítsen nem kell több százezres fényképezőgép, pusztán némi odafigyelés, hogy ne a keze mögötti nem tudom min legyen a fókusz. Akibe szorult egy kis igényesség is az ilyen "képet" azonnal töröl és nem még fel is tölti valahová. Értelmetlen dolog megosztani másokkal, mert semmit nem lehet látni rajta. ;) |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-07-31 17:58:15
|
186
|
Gondolom a hal szempontjából mindegy. Kinyírta! Nem vett azért Canon gépet, hogy neked tetsző éles képet készítsen, hiszen nem tudta, nem tudhatta , hogy jönni fogsz. Bocsásd meg Neki kérlek! Legközelebb biztos igyekezni fog! Ugye KÖMÜ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|