Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-08-01 07:57:26 189
Ez nem a "flickr.com"!
Nem művészfotók tárháza.
Baráti közösség, akik tavaznak, halaznak, közben fotóznak is, ki így- ki úgy, ahogy lehetőségei, gyakorlata lehetővé teszi.
Te a tavadról teszel-e ide képet, esetleg a halaidról, egy kis bemutatót láthatunk-e?
A hozzászólás:
FPerez Creative Commons License 2010-08-01 07:47:54 188

Nézd, ahoz, hogy az ember normális, éles képet készítsen nem kell több százezres fényképezőgép, pusztán némi odafigyelés, hogy ne a keze mögötti nem tudom min legyen a fókusz. Akibe szorult egy kis igényesség is az ilyen "képet" azonnal töröl és nem még fel is tölti valahová. Értelmetlen dolog megosztani másokkal, mert semmit nem lehet látni rajta. ;)

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-07-31 17:58:15 186
Gondolom a hal szempontjából mindegy. Kinyírta!
Nem vett azért Canon gépet, hogy neked tetsző éles képet készítsen, hiszen nem tudta, nem tudhatta , hogy jönni fogsz.
Bocsásd meg Neki kérlek! Legközelebb biztos igyekezni fog! Ugye KÖMÜ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!