Keresés

Részletes keresés

FPerez Creative Commons License 2010-08-01 07:47:54 188

Nézd, ahoz, hogy az ember normális, éles képet készítsen nem kell több százezres fényképezőgép, pusztán némi odafigyelés, hogy ne a keze mögötti nem tudom min legyen a fókusz. Akibe szorult egy kis igényesség is az ilyen "képet" azonnal töröl és nem még fel is tölti valahová. Értelmetlen dolog megosztani másokkal, mert semmit nem lehet látni rajta. ;)

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-07-31 17:58:15 186
Gondolom a hal szempontjából mindegy. Kinyírta!
Nem vett azért Canon gépet, hogy neked tetsző éles képet készítsen, hiszen nem tudta, nem tudhatta , hogy jönni fogsz.
Bocsásd meg Neki kérlek! Legközelebb biztos igyekezni fog! Ugye KÖMÜ?
Előzmény:
FPerez Creative Commons License 2010-07-31 16:27:16 185

Gondolom "baromi" nehéz lett volna éles képet csinálni, nem egy ilyen életlen pacát, amin semmit nem lehet látni...

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!