Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-08-01 16:56:57 193
Igen,pontosan ahogy mondod,baromi nehéz.Ugyanis fel kellett volna mennem az emeletre a fényképezőgépemért,ami ráadásul fel sem volt töltve.Így maradt a telefon.Mivel sűrgős segítségre volt annak idején szükségem,amikor -e kép készült,akkor nem a kép minőségén agyaltam éppen.Akinek nem tetszik az nem nézi meg.Üdv.
Szanki Creative Commons License 2010-07-31 17:58:15 186
Gondolom a hal szempontjából mindegy. Kinyírta!
Nem vett azért Canon gépet, hogy neked tetsző éles képet készítsen, hiszen nem tudta, nem tudhatta , hogy jönni fogsz.
Bocsásd meg Neki kérlek! Legközelebb biztos igyekezni fog! Ugye KÖMÜ?
A hozzászólás:
FPerez Creative Commons License 2010-07-31 16:27:16 185

Gondolom "baromi" nehéz lett volna éles képet csinálni, nem egy ilyen életlen pacát, amin semmit nem lehet látni...

 

 

Előzmény:
kőmű Creative Commons License 2010-07-29 06:35:02 181
Az nem akkora gáz,ha meg is eszi,de ha csak megsebesíti és ott hagyja,az a gond.Ha nem veszed észre megfertőzi a vizet,aztán a többi halat.Macska áldozata,de még élt,amikor kikaptam a tóból.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!