|
|
|
|
 |
kőmű
2010-08-01 16:56:57
|
193
|
| Igen,pontosan ahogy mondod,baromi nehéz.Ugyanis fel kellett volna mennem az emeletre a fényképezőgépemért,ami ráadásul fel sem volt töltve.Így maradt a telefon.Mivel sűrgős segítségre volt annak idején szükségem,amikor -e kép készült,akkor nem a kép minőségén agyaltam éppen.Akinek nem tetszik az nem nézi meg.Üdv. |
|
 |
Szanki
2010-07-31 17:58:15
|
186
|
Gondolom a hal szempontjából mindegy. Kinyírta! Nem vett azért Canon gépet, hogy neked tetsző éles képet készítsen, hiszen nem tudta, nem tudhatta , hogy jönni fogsz. Bocsásd meg Neki kérlek! Legközelebb biztos igyekezni fog! Ugye KÖMÜ? |
|
A hozzászólás:
 |
FPerez
2010-07-31 16:27:16
|
185
|
Gondolom "baromi" nehéz lett volna éles képet csinálni, nem egy ilyen életlen pacát, amin semmit nem lehet látni...
|
|
Előzmény:
 |
kőmű
2010-07-29 06:35:02
|
181
|
Az nem akkora gáz,ha meg is eszi,de ha csak megsebesíti és ott hagyja,az a gond.Ha nem veszed észre megfertőzi a vizet,aztán a többi halat. Macska áldozata,de még élt,amikor kikaptam a tóból. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|