|
|
|
|
 |
hmhmhm30
2010-07-30 16:56:14
|
295
|
Judy20!
Ha Lucy-tek olyan cica lesz, mint Joplin, Ti is megtudjátok, mi az: Felsőbbrendű, fennséges, méltóságos NAGYSÁGA :o))), akinek ti lesztek az alattvalói ;o)
(A ping-pong labda nálunk is megy. Azzal tovább lehet emelni a buli-hangulatot, ha beleteszitek egy kerek lavór vízbe...) |
|
A hozzászólás:
 |
Judy_20
2010-07-30 15:34:35
|
294
|
| hmhmhm30 nagyon szép a Joplin cicád :) Azthiszem Lucy is hasonló cicus lesz , még színre is :) Ma kapott egy ping-pong labdát , azzal ökörködik egész nap :D Jó nézni milyen virgonc kis cica. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|