|
|
|
|
 |
kőmű
2010-07-29 20:16:46
|
183
|
| Sajnos ezt Te csak hiszed.Egyszer lesd csak meg a halaidat.Etess a tó szélére és húzódj hátrébb,hogy bátrabb legyen a hal.Kijönnek ők ,volt úgy,hogy szinte felakadt annyira kijött,alig tudott visszaevickélni. |
|
A hozzászólás:
 |
jacis
2010-07-29 09:58:58
|
182
|
| Én most azt csináltam a macskák ellen, hogy a sekély részt megszélesítettem a tó peremén ahol kb 1cm-es a vizmélység. Így gyakorlatilag a nagy halak nem tudnak kijönni a tó szélére. Remélem így már nem tudják kivenni majd a halakat. |
|
Előzmény:
 |
kőmű
2010-07-29 06:35:02
|
181
|
Az nem akkora gáz,ha meg is eszi,de ha csak megsebesíti és ott hagyja,az a gond.Ha nem veszed észre megfertőzi a vizet,aztán a többi halat. Macska áldozata,de még élt,amikor kikaptam a tóból. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|