|
|
|
|
 |
brassen
2010-08-02 13:12:52
|
198
|
| Hát őt mi lelelte?? |
|
 |
FPerez
2010-07-31 16:27:16
|
185
|
Gondolom "baromi" nehéz lett volna éles képet csinálni, nem egy ilyen életlen pacát, amin semmit nem lehet látni...
|
|
 |
jacis
2010-07-29 09:58:58
|
182
|
| Én most azt csináltam a macskák ellen, hogy a sekély részt megszélesítettem a tó peremén ahol kb 1cm-es a vizmélység. Így gyakorlatilag a nagy halak nem tudnak kijönni a tó szélére. Remélem így már nem tudják kivenni majd a halakat. |
|
A hozzászólás:
 |
kőmű
2010-07-29 06:35:02
|
181
|
Az nem akkora gáz,ha meg is eszi,de ha csak megsebesíti és ott hagyja,az a gond.Ha nem veszed észre megfertőzi a vizet,aztán a többi halat. Macska áldozata,de még élt,amikor kikaptam a tóból. |
|
Előzmény:
 |
jacis
2010-07-28 21:08:20
|
180
|
Tegnap este megint kivettek a macskák egy halamat :(
Hogy rohadna meg az összes macska! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|