Keresés

Részletes keresés

brassen Creative Commons License 2010-08-02 13:12:52 198
Hát őt mi lelelte??
FPerez Creative Commons License 2010-07-31 16:27:16 185

Gondolom "baromi" nehéz lett volna éles képet csinálni, nem egy ilyen életlen pacát, amin semmit nem lehet látni...

 

 

jacis Creative Commons License 2010-07-29 09:58:58 182
Én most azt csináltam a macskák ellen, hogy a sekély részt megszélesítettem a tó peremén ahol kb 1cm-es a vizmélység. Így gyakorlatilag a nagy halak nem tudnak kijönni a tó szélére. Remélem így már nem tudják kivenni majd a halakat.
A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-07-29 06:35:02 181
Az nem akkora gáz,ha meg is eszi,de ha csak megsebesíti és ott hagyja,az a gond.Ha nem veszed észre megfertőzi a vizet,aztán a többi halat.Macska áldozata,de még élt,amikor kikaptam a tóból.
Előzmény:
jacis Creative Commons License 2010-07-28 21:08:20 180

Tegnap este megint kivettek a macskák egy halamat :(

Hogy rohadna meg az összes macska!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!