|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-07-28 22:23:54
|
52
|
Ma már lakótérbe csak zárt égésterű kazánt lehet elhelyezni. Azt meg akár egy 1nm-es spájzba is berakhatod, nem? A kémény béleltetésénél talán olcsóbb és egyszerűbb egy turbós kazánt oldalra a falon keresztül kivezetni. |
|
Előzmény:
 |
second
2002-09-27 10:06:39
|
5
|
Gázkészüléket csak gáztömör kéménybe engednek kötni. Ez a gyakorlatban a falazott béleletlen kémény bélelését jelenti, vagy új épített kémény létrehozását. Ezen kívül a gázkészülékek elhelyezésére vannak szabályok, de azokat be lehet tartani, ha nem extrém kicsi lakásban, kicsi helyiségbe akarod eldugni a készüléket.
Elsősorban tehát a kéményt kell ellenőriztetned, ha van, majd utánajárnod, hogy a bírja-e a tárcád az esetleg nem megfelelő kémény bélelését, vagy új építését.
Sec. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|