Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-07-28 22:23:54 52
Ma már lakótérbe csak zárt égésterű kazánt lehet elhelyezni. Azt meg akár egy 1nm-es spájzba is berakhatod, nem?
A kémény béleltetésénél talán olcsóbb és egyszerűbb egy turbós kazánt oldalra a falon keresztül kivezetni.
Előzmény:
second Creative Commons License 2002-09-27 10:06:39 5
Gázkészüléket csak gáztömör kéménybe engednek kötni. Ez a gyakorlatban a falazott béleletlen kémény bélelését jelenti, vagy új épített kémény létrehozását. Ezen kívül a gázkészülékek elhelyezésére vannak szabályok, de azokat be lehet tartani, ha nem extrém kicsi lakásban, kicsi helyiségbe akarod eldugni a készüléket.
Elsősorban tehát a kéményt kell ellenőriztetned, ha van, majd utánajárnod, hogy a bírja-e a tárcád az esetleg nem megfelelő kémény bélelését, vagy új építését.

Sec.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!