Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010-07-29 06:35:02 181
Az nem akkora gáz,ha meg is eszi,de ha csak megsebesíti és ott hagyja,az a gond.Ha nem veszed észre megfertőzi a vizet,aztán a többi halat.Macska áldozata,de még élt,amikor kikaptam a tóból.
A hozzászólás:
jacis Creative Commons License 2010-07-28 21:08:20 180

Tegnap este megint kivettek a macskák egy halamat :(

Hogy rohadna meg az összes macska!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!