Keresés

Részletes keresés

bcslaci Creative Commons License 2010-07-28 18:30:47 49

nem, ha az van húzd nyugodtan
A hozzászólás:
bobby1981 Creative Commons License 2010-07-28 15:40:56 48
És az a bekötésnél jelent e valami problémát ha én a 6+2 ereset húzom be mindenhova?
Előzmény:
bcslaci Creative Commons License 2010-07-27 22:52:41 47
Helló!

Ha minden helyiségben csak egy érzékelő lesz akkor 6 ér elég neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!