|
|
|
|
 |
hmhmhm30
2010-07-28 21:33:03
|
288
|
Köszönöm!
Nekem régen nem tetszettek a teknőcök. Azt gondoltam, úgy néznek ki, mint az összemosott ruha :o)))
Mostanra ez lett a kedvenc színem. |
|
A hozzászólás:
 |
boriger
2010-07-28 10:21:48
|
284
|
| Széééép....nagyon szép! Nekem ez a kedvenc színem :)))) |
|
Előzmény:
 |
hmhmhm30
2010-07-28 07:50:58
|
277
|
Na, valaki még megpróbálja felszítani a tüzet a háttérből. Talán unatkozik, amiért nem szaggatjuk tovább egymás torkát nyilvánosan???
Nem fogok lesüllyedni az aljas mocskolódás szintjére, kár igyekezni! :o))
Bocs a magánjellegű beírásért, de sajnos a kavarógép személye előttem ismeretlen, ezért nem tudok neki írni személyesen.
Inkább újkép.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|