Keresés

Részletes keresés

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-28 21:33:03 288

Köszönöm!

Nekem régen nem tetszettek a teknőcök. Azt gondoltam, úgy néznek ki, mint az összemosott ruha :o)))

Mostanra ez lett a kedvenc színem. 

A hozzászólás:
boriger Creative Commons License 2010-07-28 10:21:48 284
Széééép....nagyon szép! Nekem ez a kedvenc színem :))))
Előzmény:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-28 07:50:58 277

Na, valaki még megpróbálja felszítani a tüzet a háttérből. Talán unatkozik, amiért nem szaggatjuk tovább egymás torkát nyilvánosan???

 

Nem fogok lesüllyedni az aljas mocskolódás szintjére, kár igyekezni! :o))

 

Bocs a magánjellegű beírásért, de sajnos a kavarógép személye előttem ismeretlen, ezért nem tudok neki írni személyesen.

 

Inkább újkép.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!