Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-28 09:29:52 281
Szia!
Nagyon szépek a kiscicák!Gratulálok !
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2010-07-28 09:22:44 279
Gratulálok a kicsihez! Mi lett a neve?
Előzmény:
Judy_20 Creative Commons License 2010-07-27 22:42:58 273
Sziasztok!
Új kis kedvenc érkezett a házhoz ( Lucy). Tenyésztőtől vettük , árat inkább nem írnék az újabb vita elkerülése végett. Nem egy drága cica volt de azthiszem a fajtára jellemző vonásai megvannak. Jelenleg 2 hónapos múlt, imádnivaló kis szőrgombóc :)

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!