Keresés

Részletes keresés

cleo86 Creative Commons License 2010-07-28 23:25:26 289
Nagyon szép macsek.
Ma én is csináltam pár képet a bohóckodó apróságokról :)
Az elsőn az "adj már kaját végre légyszi" nézés látható.
boriger Creative Commons License 2010-07-28 10:21:48 284
Széééép....nagyon szép! Nekem ez a kedvenc színem :))))
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-28 09:29:06 280
Egyetértek!!!nem tudom én sem ki,de nem is érdekel!
Most jó itt a hangulat a cicákról szól,és ez a lényeg!
Megvan már az új cicád?Hogy fogadták a többiek?
A hozzászólás:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-28 07:50:58 277

Na, valaki még megpróbálja felszítani a tüzet a háttérből. Talán unatkozik, amiért nem szaggatjuk tovább egymás torkát nyilvánosan???

 

Nem fogok lesüllyedni az aljas mocskolódás szintjére, kár igyekezni! :o))

 

Bocs a magánjellegű beírásért, de sajnos a kavarógép személye előttem ismeretlen, ezért nem tudok neki írni személyesen.

 

Inkább újkép.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!