|
|
|
|
 |
cleo86
2010-07-28 23:25:26
|
289
|
Nagyon szép macsek. Ma én is csináltam pár képet a bohóckodó apróságokról :) Az elsőn az "adj már kaját végre légyszi" nézés látható.
  |
|
 |
boriger
2010-07-28 10:21:48
|
284
|
| Széééép....nagyon szép! Nekem ez a kedvenc színem :)))) |
|
 |
Emily-Eaden
2010-07-28 09:29:06
|
280
|
Egyetértek!!!nem tudom én sem ki,de nem is érdekel! Most jó itt a hangulat a cicákról szól,és ez a lényeg! Megvan már az új cicád?Hogy fogadták a többiek? |
|
A hozzászólás:
 |
hmhmhm30
2010-07-28 07:50:58
|
277
|
Na, valaki még megpróbálja felszítani a tüzet a háttérből. Talán unatkozik, amiért nem szaggatjuk tovább egymás torkát nyilvánosan???
Nem fogok lesüllyedni az aljas mocskolódás szintjére, kár igyekezni! :o))
Bocs a magánjellegű beírásért, de sajnos a kavarógép személye előttem ismeretlen, ezért nem tudok neki írni személyesen.
Inkább újkép.  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|