|
|
|
|
 |
bobby1981
2010-07-28 15:40:56
|
48
|
| És az a bekötésnél jelent e valami problémát ha én a 6+2 ereset húzom be mindenhova? |
|
A hozzászólás:
 |
bcslaci
2010-07-27 22:52:41
|
47
|
Helló!
Ha minden helyiségben csak egy érzékelő lesz akkor 6 ér elég neki. |
|
Előzmény:
 |
bobby1981
2010-07-27 22:02:36
|
46
|
Sziasztok!
Most újítjuk fel a házat és én is tervezem távfelügyeletes riasztó bekötését, és jelen pillanatban ott tart a dolog, hogy magam szeretném a risztó vezetékelését megoldani. Minden helységből külön kábel futna a központig, csak azt szeretném megkérdezni, hogyha 6+2 eres vezetéket húzok be mindenhova, akkor az megfelelelő lesz e?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|