Keresés

Részletes keresés

bcslaci Creative Commons License 2010-07-27 22:52:41 47
Helló!

Ha minden helyiségben csak egy érzékelő lesz akkor 6 ér elég neki.
A hozzászólás:
bobby1981 Creative Commons License 2010-07-27 22:02:36 46
Sziasztok!

Most újítjuk fel a házat és én is tervezem távfelügyeletes riasztó bekötését, és jelen pillanatban ott tart a dolog, hogy magam szeretném a risztó vezetékelését megoldani. Minden helységből külön kábel futna a központig, csak azt szeretném megkérdezni, hogyha 6+2 eres vezetéket húzok be mindenhova, akkor az megfelelelő lesz e??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!