|
|
|
|
 |
Szanki
2010-07-28 17:28:33
|
179
|
| Nálam a shubik, bolhát, örölt pulykatápot ettek az első 2 hónapban. 3-3,5 hónaposak 5-7 cm a hosszuk. Most visszaálltak koitápra! |
|
A hozzászólás:
 |
jacis
2010-07-27 21:39:27
|
178
|
| Ma beszéltem egy diszhal tenyésztővel és azt mondta hogy az 5-6cm-hez 2 év is kell. Szerintem ez hülyeség mert az enyémek most 2,5 hetesek és már vannak 1,5 cm-esek. |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-07-27 20:33:20
|
177
|
Ez eléggé halott! Az aranyhalak később színesednek, a szülők fajtája határozza meg mikor. Van amelyik 4-5 cm-es, esetleg 10-15 cm-es korukban, vagy soha!
Több félével is találkoztam. A shubunkin az pici korától színes, változatos pikkelyelrendezéssel, szinezettel. Dísztóban nagyon dekoratív, van fátyolos farokkal is! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|