|
|
|
|
 |
Jajca
2010-07-28 09:27:36
|
24248
|
| Kösz Tíszi! Van azért néhány hibája, de minden nem lehet tökéletes, mint ahogy én sem vagyok az. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
TeeCee :o)
2010-07-27 21:36:02
|
24246
|
Gratula, ez a kép azt hiszem tényleg minden szempontból tökéletes. :) (Ilyenkor mindig elhatározom, hogy egyszer elmegyek fotózni valakivel, akinek szép és jó képei vannak, de aztán sose lesz belőle semmi. :- )
Hamár... Kecsegeméti Repülőnapokra valaki tervez menni rajtam kívül? |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|