Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-07-28 09:27:36 24248
Kösz Tíszi! Van azért néhány hibája, de minden nem lehet tökéletes, mint ahogy én sem vagyok az. :-)
A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-07-27 21:36:02 24246
Gratula, ez a kép azt hiszem tényleg minden szempontból tökéletes. :)
(Ilyenkor mindig elhatározom, hogy egyszer elmegyek fotózni valakivel, akinek szép és jó képei vannak, de aztán sose lesz belőle semmi. :- )

Hamár...
Kecsegeméti Repülőnapokra valaki tervez menni rajtam kívül?
Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2010-07-22 09:54:49 24238
Jóleső érzés... :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!