Keresés

Részletes keresés

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-27 22:30:20 272

Take it Easy gyönyörű! Az új kis kandúr szintén. (No, és a többi sem "kutya" :o)

Hoztam én is képet egy cicámról. Azoknak, akik a barna cirmost szeretik (fehérrel).

 

 

A hozzászólás:
sherrifimó Creative Commons License 2010-07-27 09:55:19 271
Örülök hogy teszik , nagyon szép cica TAKE IT EASY a neve , SUMMERPLACE lányka .
de a másik kis teknőc, is gyönyörű a kis ROMA. TERMÉSZETESEN MINDEGYIK CICÁMAT IMÁDOM !




Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!