|
|
|
|
 |
spiroa
2010-07-27 19:22:23
|
4081
|
| Sziasztok , nállam is van eladó gép amit macertől vettem "kifogástalan állapztan "azt hiszem az objektív, CCD jó mert a szabadban jó képeket fotóz . A vakuja az viszont rossz sajnos |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2010-07-27 07:45:19
|
4080
|
| Ha úgyis veszel újat, akkor a régit esetleg meghirdetheted alkatrésznek, hátha valakinek meg pont egy objektívre, vagy más fődarabra lesz szüksége. |
|
Előzmény:
 |
istvcin
2010-07-26 21:09:54
|
4079
|
| Én is erre tippeltem, persze nem értek hozzá. Már tavasz óta tipródom a cserén, ez most megadta az indokot, így már a nejem sem tiltakozhat az új ellen. Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|