Keresés

Részletes keresés

spiroa Creative Commons License 2010-07-27 19:22:23 4081
Sziasztok , nállam is van eladó gép amit macertől vettem "kifogástalan állapztan "azt hiszem az objektív, CCD jó mert a szabadban jó képeket fotóz . A vakuja az viszont rossz sajnos
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2010-07-27 07:45:19 4080
Ha úgyis veszel újat, akkor a régit esetleg meghirdetheted alkatrésznek, hátha valakinek meg pont egy objektívre, vagy más fődarabra lesz szüksége.
Előzmény:
istvcin Creative Commons License 2010-07-26 21:09:54 4079
Én is erre tippeltem, persze nem értek hozzá. Már tavasz óta tipródom a cserén, ez most megadta az indokot, így már a nejem sem tiltakozhat az új ellen. Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!