|
|
|
|
 |
sherrifimó
2010-07-26 22:41:26
|
268
|
| ezt még muszáj hozzá írnom PISZOK jó kis cicuka :-)))))))) |
|
 |
sherrifimó
2010-07-26 22:38:17
|
266
|
hát ez nagyon teszik , jót nevettem :-)))
pedig meg voltam győződve hogy enyém a nap poénja ( a lenőtt a hajtövem ,mire fel tettem a képet ) de MISIKE még engem is hajaz !!!!!!!!! |
|
 |
sherrifimó
2010-07-26 22:34:47
|
265
|
jaj ez nagyon tetszik :-)))))))
Én azt hittem hogy enyém a nap poénja ( ki nőtt a hajtövem ,mire fel mire fel tettem a képet) de MISIKE még engem is hajaz !
|
|
A hozzászólás:
 |
Schumacher Mihály
2010-07-26 21:59:16
|
264
|
várjatok a kép lemaradt. ráadásul vagy a szerver túlterhelt (a hülyeségtől) vagy a netem szörnyű lassú |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|