Keresés

Részletes keresés

sherrifimó Creative Commons License 2010-07-26 22:41:26 268
ezt még muszáj hozzá írnom PISZOK jó kis cicuka :-))))))))
sherrifimó Creative Commons License 2010-07-26 22:38:17 266
hát ez nagyon teszik , jót nevettem :-)))

pedig meg voltam győződve hogy enyém a nap poénja ( a lenőtt a hajtövem ,mire fel tettem a képet ) de MISIKE még engem is hajaz !!!!!!!!!
sherrifimó Creative Commons License 2010-07-26 22:34:47 265
jaj ez nagyon tetszik :-)))))))

Én azt hittem hogy enyém a nap poénja ( ki nőtt a hajtövem ,mire fel mire fel tettem a képet) de MISIKE még engem is hajaz !
A hozzászólás:
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-26 21:59:16 264
várjatok a kép lemaradt.
ráadásul vagy a szerver túlterhelt (a hülyeségtől) vagy a netem szörnyű lassúpiszkocsek

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!