|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-07-27 07:45:19
|
4080
|
| Ha úgyis veszel újat, akkor a régit esetleg meghirdetheted alkatrésznek, hátha valakinek meg pont egy objektívre, vagy más fődarabra lesz szüksége. |
|
A hozzászólás:
 |
istvcin
2010-07-26 21:09:54
|
4079
|
| Én is erre tippeltem, persze nem értek hozzá. Már tavasz óta tipródom a cserén, ez most megadta az indokot, így már a nejem sem tiltakozhat az új ellen. Köszi! |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-07-26 20:59:11
|
4078
|
Akkor ez valószínűleg CCD hiba lesz (mondom így látatlanban). Egy másik hibás gépből beleműthető a CCD panel, de ezzel is csak akkor érdemes foglalkozni, ha Te magad, vagy ismerősöd végzi el a javítást "ócsóért". Máskülönben nem éri meg szerintem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|