Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2010-07-27 07:45:19 4080
Ha úgyis veszel újat, akkor a régit esetleg meghirdetheted alkatrésznek, hátha valakinek meg pont egy objektívre, vagy más fődarabra lesz szüksége.
A hozzászólás:
istvcin Creative Commons License 2010-07-26 21:09:54 4079
Én is erre tippeltem, persze nem értek hozzá. Már tavasz óta tipródom a cserén, ez most megadta az indokot, így már a nejem sem tiltakozhat az új ellen. Köszi!
Előzmény:
SZEGECS Creative Commons License 2010-07-26 20:59:11 4078
Akkor ez valószínűleg CCD hiba lesz (mondom így látatlanban).
Egy másik hibás gépből beleműthető a CCD panel, de ezzel is csak akkor érdemes foglalkozni, ha Te magad, vagy ismerősöd végzi el a javítást "ócsóért".
Máskülönben nem éri meg szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!