Keresés

Részletes keresés

sherrifimó Creative Commons License 2010-07-26 22:39:29 267
köszönöm , örülök hogy neked is tetszik ,már nagyon várjuk őt !
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-26 21:11:49 262
Nem tudom te ki lehetsz,de most ez a topik szépen megnyugodott,és mindenki a cicáiról ir,képeket csatol stb stb.
Akkor most megint minek kell parazsat tenni a tűzre??
Ezt én nem értem,de mindegy,én nem veszekszek,inkább Te is tegyél fel a cicáidról képeket_!
A hozzászólás:
bogyike Creative Commons License 2010-07-26 20:55:30 261

Ezt csak azért idézném ide, hogy ti senkivel nem személyeskedtek, ügye?

 

"Te nagyon nagy arcnak képzeled magad azt hiszed nem tudjuk ki vagy????
Azt gondolod mert egyszer Best General lett februárban a cicád akkor te mindent tudsz,mert Te 2 éve "tenyésztesz"na ne nevettess!!!!!!

Osztod itt az észt egy olyan embernek aki nem érdemli meg és mindenféle köre-mailt küldözgetsz ökörségekkel!!!!
Gratulálhatsz saját magadnak,az ember szemébe mosolyogsz a háta mögött meg lehülyézed!
GRATULÁLOK"

 

Vissza lehet ezt olvasni a maine coon topikon! 10479 bejegyzés

 

Hozzá tenném akkor sem hummhumm írt és most sem hummhumm ír!!!

 

 

Jah és csak mert én mindíg szart kavarni jövök!

 

Ui: Seriffimó: Szépek a cicáid és  Szép nagyon az új summerplace cica!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!