|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-07-26 20:59:11
|
4078
|
Akkor ez valószínűleg CCD hiba lesz (mondom így látatlanban). Egy másik hibás gépből beleműthető a CCD panel, de ezzel is csak akkor érdemes foglalkozni, ha Te magad, vagy ismerősöd végzi el a javítást "ócsóért". Máskülönben nem éri meg szerintem. |
|
A hozzászólás:
 |
istvcin
2010-07-26 20:47:16
|
4077
|
Sziasztok! Sajnos nekem is elromlott a gépem. Még 2004-ben vettem. Tünete a következő: amikor bekapcsolom, akkor a már felvett képeket meg tudom nézni, de ha fényképezni akarok akkor a kijelzőn csak vízszintes csíkok jelennek meg. Ha exponálok akkor ezt menti el a kártyára. Egyébként mechanikusan minden működik. Ritkán előfordul, hogy működni kezd, de aztán 4-5 fotó után újra kezdi a csíkozást. Érdemes keresni valami szervízt? Előre is köszi a segítséget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|