Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2010-07-26 20:59:11 4078
Akkor ez valószínűleg CCD hiba lesz (mondom így látatlanban).
Egy másik hibás gépből beleműthető a CCD panel, de ezzel is csak akkor érdemes foglalkozni, ha Te magad, vagy ismerősöd végzi el a javítást "ócsóért".
Máskülönben nem éri meg szerintem.
A hozzászólás:
istvcin Creative Commons License 2010-07-26 20:47:16 4077
Sziasztok!
Sajnos nekem is elromlott a gépem. Még 2004-ben vettem. Tünete a következő: amikor bekapcsolom, akkor a már felvett képeket meg tudom nézni, de ha fényképezni akarok akkor a kijelzőn csak vízszintes csíkok jelennek meg. Ha exponálok akkor ezt menti el a kártyára. Egyébként mechanikusan minden működik. Ritkán előfordul, hogy működni kezd, de aztán 4-5 fotó után újra kezdi a csíkozást. Érdemes keresni valami szervízt? Előre is köszi a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!