Keresés

Részletes keresés

sherrifimó Creative Commons License 2010-07-26 15:57:13 254
Emily Gratulálok !!!!!!!!!nagyon szépek , mi is nagyon büszkék vagyunk Nellike első babáira .

Ime néhány kép az én szerelmetes cicukáimról !!
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-26 01:34:27 247

Na, valami ilyenre gondoltam!

Az ilyen képektől lehet lenyugodni :o))

A hozzászólás:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-26 01:31:57 246
Tenyésztőként a Nálam született első almom 3 hetes cicái,és a mamacica Nelly!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!