|
|
|
|
 |
hmhmhm30
2010-07-25 23:47:21
|
241
|
Na, akkor én most felteszek pár képet a mi "szaporításunkban" született cicákról. (Ez mégiscsak egy MC kereső fórum!)
Hadd beszéljenek a képek! A saját(!!!) cicáinkról készült képek, kedves Dante (ez itt a 207-es bejegyzésedre adott válaszom.) MIND a mi tenyészetünkben (jó-jó, tudom, hol a helyünk: szaporításunkban) született cicák képei.
Ha nem elég, avagy rondák a cicáink, szólj bátran. Akár te, akár Napóleon (máskor Schumi), nehogy visszafogjátok magatokat!
Vagy, ha nemesebb küzdelemre vágytok, tegyétek fel a ti tenyészetetekben született cicák képeit!
A képeken látható cicák sorban: Ferrari Enzo, Chanel Egoiste, Chanel Antaeus, Glorfindel. ...és a végén felismered? Hmhmhm?: Cha-Cha

 |
|
A hozzászólás:
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 21:21:51
|
239
|
Egyetértek! Mindenki küzd, néha indulatosan vélt vagy valos sérelme miatt. Így van ezzel hümmögő barátnőnk is. Azzal a különbséggel, hogy ő nem tud bocsánatot kérni, amiért tenyészeteket nagy nyívánosság előtt rosz színben tűntetett fel, a tenyésztő hölgyeket pedig rágalmazta. ...ezt még egy botcsinálta jogász is tudja.
Na mentem aludni, szebb napot minden MCO rajongónak! Holnap teszek fel képet az én macsekomról is, előre szólok: mezei házi, semmi extra.
Ui.: ma szóltak a többiek ne a piros autót nézzem, nem abban "ülök", (na ezt is ki lehet kezdeni:-))) |
|
Előzmény:
 |
boriger
2010-07-25 14:59:09
|
238
|
| Igen, olvastam. Mondjuk nehéz reagálni rá, azok után, ugye, de felejtsük el. Mindenki küzd valamiért, ami neki fontos, néha nem biztos, hogy a megfelelő szavakkal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|