Keresés

Részletes keresés

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 23:47:21 241

Na, akkor én most felteszek pár képet a mi "szaporításunkban" született cicákról. (Ez mégiscsak egy MC kereső fórum!)

Hadd beszéljenek a képek! A saját(!!!) cicáinkról készült képek, kedves Dante (ez itt a 207-es bejegyzésedre adott válaszom.) MIND a mi tenyészetünkben (jó-jó, tudom, hol a helyünk: szaporításunkban) született cicák képei.

 

Ha nem elég, avagy rondák a cicáink, szólj bátran. Akár te, akár Napóleon (máskor Schumi), nehogy visszafogjátok magatokat!

Vagy, ha nemesebb küzdelemre vágytok, tegyétek fel a ti tenyészetetekben született cicák képeit! 

 

 

A képeken látható cicák sorban: Ferrari Enzo, Chanel Egoiste, Chanel Antaeus, Glorfindel.  ...és a végén felismered? Hmhmhm?: Cha-Cha 

 

      

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A hozzászólás:
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 21:21:51 239
Egyetértek! Mindenki küzd, néha indulatosan vélt vagy valos sérelme miatt.
Így van ezzel hümmögő barátnőnk is. Azzal a különbséggel, hogy ő nem tud bocsánatot kérni, amiért tenyészeteket nagy nyívánosság előtt rosz színben tűntetett fel, a tenyésztő hölgyeket pedig rágalmazta.
...ezt még egy botcsinálta jogász is tudja.

Na mentem aludni, szebb napot minden MCO rajongónak!
Holnap teszek fel képet az én macsekomról is, előre szólok: mezei házi, semmi extra.

Ui.: ma szóltak a többiek ne a piros autót nézzem, nem abban "ülök",
(na ezt is ki lehet kezdeni:-)))
Előzmény:
boriger Creative Commons License 2010-07-25 14:59:09 238
Igen, olvastam. Mondjuk nehéz reagálni rá, azok után, ugye, de felejtsük el. Mindenki küzd valamiért, ami neki fontos, néha nem biztos, hogy a megfelelő szavakkal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!