Keresés

Részletes keresés

Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 21:21:51 239
Egyetértek! Mindenki küzd, néha indulatosan vélt vagy valos sérelme miatt.
Így van ezzel hümmögő barátnőnk is. Azzal a különbséggel, hogy ő nem tud bocsánatot kérni, amiért tenyészeteket nagy nyívánosság előtt rosz színben tűntetett fel, a tenyésztő hölgyeket pedig rágalmazta.
...ezt még egy botcsinálta jogász is tudja.

Na mentem aludni, szebb napot minden MCO rajongónak!
Holnap teszek fel képet az én macsekomról is, előre szólok: mezei házi, semmi extra.

Ui.: ma szóltak a többiek ne a piros autót nézzem, nem abban "ülök",
(na ezt is ki lehet kezdeni:-)))
A hozzászólás:
boriger Creative Commons License 2010-07-25 14:59:09 238
Igen, olvastam. Mondjuk nehéz reagálni rá, azok után, ugye, de felejtsük el. Mindenki küzd valamiért, ami neki fontos, néha nem biztos, hogy a megfelelő szavakkal.
Előzmény:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 12:11:47 226

Köszönöm!

Én is igyekszem tisztelettel válaszolni minden bejegyzésre.

Tegnapi eredmény: Emily elnézést kért azoktól, akiket megbántott! Azért ez nem semmi! Emilytől elsősorban!

Lehet engem fikázni, provokálni is. A mocskolódás lepereg rólam, a provokációnak nem ülök fel.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!