|
|
|
|
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 13:57:18
|
237
|
Megint árnyékra vetődtél:-) Nem vagyok gyakorlott fórumozó (ellenben veled), ez az egyetlen nick nevem van. De majd ellenőrzöd, ugye....? |
|
A hozzászólás:
 |
hmhmhm30
2010-07-25 13:48:18
|
236
|
Áhááá!
Te vagy az igazi TE!
Próbáld meg kiválasztani a személyiségeid közül azt, akinek a nevében írsz, és majd onnantól kezdve folytatódhat a társalkodás.
Addig pihi.
|
|
Előzmény:
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 13:43:33
|
235
|
Nem álnéven, ez a nick nevem. Nem ez a valódi nevem:-) Sőt az én nevem nem is lényeges, mivel én nem vagyok tenyésztő és nem is áll szándékomban tenyészteni. Ki is vagyok én? Az akinél kiverte a biztosítékot az első(?) beírásod melyben nyíltan, gátlástalanul rátámadsz 2 kezdő tenyésztőre, tudatlannak... nevzed őket és felszólítod a közjót, hogy forduljanak ellenük. Valójában nem is ismered őket, az állományukat élőben hónapok óta nem láttad és mocskolódsz. Nem vagy másabb te sem, nincs alapod kritizálni őket. Sőt te rágalmazol, rossz hírt keltessz nagy nyílvánosság előtt. Ez vagyok én. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|