Keresés

Részletes keresés

Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 13:43:33 235
Nem álnéven, ez a nick nevem.
Nem ez a valódi nevem:-) Sőt az én nevem nem is lényeges, mivel én nem vagyok tenyésztő és nem is áll szándékomban tenyészteni.
Ki is vagyok én?
Az akinél kiverte a biztosítékot az első(?) beírásod melyben nyíltan, gátlástalanul rátámadsz 2 kezdő tenyésztőre, tudatlannak... nevzed őket és felszólítod a közjót, hogy forduljanak ellenük.
Valójában nem is ismered őket, az állományukat élőben hónapok óta nem láttad és mocskolódsz. Nem vagy másabb te sem, nincs alapod kritizálni őket.
Sőt te rágalmazol, rossz hírt keltessz nagy nyílvánosság előtt.
Ez vagyok én.
A hozzászólás:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 13:32:31 233

Kedves Mihály!

Te sem álnéven írsz?

Tényleg így hívnak?

Mert eddig rólam folyt a diskurzus...

De rajta, állj elő! Ki is vagy Te?

Előzmény:
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 13:22:52 230
"Undorító kétszínűség és álszentség! Eddig még azt hittem – ha nem is vagy „top tenyésztő:-)” – de egy normális a fajtát szerető, a típusjegyeket megőrizni kívánó „nem szaporító:-)” MCO-t szerető tenyésztő."
Én megtanultam írni, te tanulj meg olvasni:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!