|
|
|
|
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 13:32:28
|
232
|
| Köszönöm, hogy megfogadtad kedves tanácsomat, igyekezetednek külön örülök. |
|
A hozzászólás:
 |
hmhmhm30
2010-07-25 13:28:30
|
231
|
Köszönöm a kedves tanácsot!
Majd igyekszem.
|
|
Előzmény:
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 13:22:52
|
230
|
"Undorító kétszínűség és álszentség! Eddig még azt hittem – ha nem is vagy „top tenyésztő:-)” – de egy normális a fajtát szerető, a típusjegyeket megőrizni kívánó „nem szaporító:-)” MCO-t szerető tenyésztő." Én megtanultam írni, te tanulj meg olvasni:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|