Keresés

Részletes keresés

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 13:32:31 233

Kedves Mihály!

Te sem álnéven írsz?

Tényleg így hívnak?

Mert eddig rólam folyt a diskurzus...

De rajta, állj elő! Ki is vagy Te?

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 13:28:30 231

Köszönöm a kedves tanácsot!

Majd igyekszem.

 

A hozzászólás:
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 13:22:52 230
"Undorító kétszínűség és álszentség! Eddig még azt hittem – ha nem is vagy „top tenyésztő:-)” – de egy normális a fajtát szerető, a típusjegyeket megőrizni kívánó „nem szaporító:-)” MCO-t szerető tenyésztő."
Én megtanultam írni, te tanulj meg olvasni:-)
Előzmény:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 13:18:28 229

De, igen. Bingó.

Persze, persze. Nem vagy iwiw látogató.

Nem, nem: nem értem a viccet.

Igen, igen. Mocskolódom.

 

Végül pedig: dehogynem! Szaporító vagyok! Ezt írtad, és ezt is elfogadom.

(Nem két éve tenyésztek. KEZDŐ tenyésztő - bocs, SZAPORÍTÓ - vagyok.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!