|
|
|
|
 |
hmhmhm30
2010-07-25 13:32:31
|
233
|
Kedves Mihály!
Te sem álnéven írsz?
Tényleg így hívnak?
Mert eddig rólam folyt a diskurzus...
De rajta, állj elő! Ki is vagy Te? |
|
 |
hmhmhm30
2010-07-25 13:28:30
|
231
|
Köszönöm a kedves tanácsot!
Majd igyekszem.
|
|
A hozzászólás:
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 13:22:52
|
230
|
"Undorító kétszínűség és álszentség! Eddig még azt hittem – ha nem is vagy „top tenyésztő:-)” – de egy normális a fajtát szerető, a típusjegyeket megőrizni kívánó „nem szaporító:-)” MCO-t szerető tenyésztő." Én megtanultam írni, te tanulj meg olvasni:-) |
|
Előzmény:
 |
hmhmhm30
2010-07-25 13:18:28
|
229
|
De, igen. Bingó.
Persze, persze. Nem vagy iwiw látogató.
Nem, nem: nem értem a viccet.
Igen, igen. Mocskolódom.
Végül pedig: dehogynem! Szaporító vagyok! Ezt írtad, és ezt is elfogadom.
(Nem két éve tenyésztek. KEZDŐ tenyésztő - bocs, SZAPORÍTÓ - vagyok.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|