Keresés

Részletes keresés

Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 13:22:52 230
"Undorító kétszínűség és álszentség! Eddig még azt hittem – ha nem is vagy „top tenyésztő:-)” – de egy normális a fajtát szerető, a típusjegyeket megőrizni kívánó „nem szaporító:-)” MCO-t szerető tenyésztő."
Én megtanultam írni, te tanulj meg olvasni:-)
A hozzászólás:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 13:18:28 229

De, igen. Bingó.

Persze, persze. Nem vagy iwiw látogató.

Nem, nem: nem értem a viccet.

Igen, igen. Mocskolódom.

 

Végül pedig: dehogynem! Szaporító vagyok! Ezt írtad, és ezt is elfogadom.

(Nem két éve tenyésztek. KEZDŐ tenyésztő - bocs, SZAPORÍTÓ - vagyok.)

Előzmény:
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 12:43:38 228
Csak, hogy tisztelettel megválaszoljam hmhmhm30 szurkálódásait!
(o: ! ognib : enopaC lA

azaz mégse bingo!
Nem vagyok Iwiw tag, sem látogató.
De a viccet továbbra sem érted..., pedig szerintem 1értelmű.

Remélem holnapra te is eljutszt odáig, hogy elnézést kérsz a két kezdő tenyésztőtől akiket szándékosan rosz színben próbáltál feltüntetni. Nem a fórumon.
A mérhetetlen arrogancia a te hozzászólásodból is kitűnik. Vagy csak neked van jogod az érzelmeidhez, indulataidhoz amit mások provokálnak. Te igazságosztó.
Te sem vagy különb a Deákné vásznánál, csak próbálsz jó színben tündökölni.
A mondanivalód ugyan az csak pepitában. Egy szóval: mocskolódsz!

Amit leírok úgy értsd ahohy írom: nem írtam, hogy szaporító vagy de azt sem, hogy a legnagyobbak közül való. Két év ahoz még kevés.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!