|
|
|
|
 |
hmhmhm30
2010-07-25 13:18:28
|
229
|
De, igen. Bingó.
Persze, persze. Nem vagy iwiw látogató.
Nem, nem: nem értem a viccet.
Igen, igen. Mocskolódom.
Végül pedig: dehogynem! Szaporító vagyok! Ezt írtad, és ezt is elfogadom.
(Nem két éve tenyésztek. KEZDŐ tenyésztő - bocs, SZAPORÍTÓ - vagyok.) |
|
A hozzászólás:
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 12:43:38
|
228
|
Csak, hogy tisztelettel megválaszoljam hmhmhm30 szurkálódásait! (o: ! ognib : enopaC lA
azaz mégse bingo! Nem vagyok Iwiw tag, sem látogató. De a viccet továbbra sem érted..., pedig szerintem 1értelmű.
Remélem holnapra te is eljutszt odáig, hogy elnézést kérsz a két kezdő tenyésztőtől akiket szándékosan rosz színben próbáltál feltüntetni. Nem a fórumon. A mérhetetlen arrogancia a te hozzászólásodból is kitűnik. Vagy csak neked van jogod az érzelmeidhez, indulataidhoz amit mások provokálnak. Te igazságosztó. Te sem vagy különb a Deákné vásznánál, csak próbálsz jó színben tündökölni. A mondanivalód ugyan az csak pepitában. Egy szóval: mocskolódsz!
Amit leírok úgy értsd ahohy írom: nem írtam, hogy szaporító vagy de azt sem, hogy a legnagyobbak közül való. Két év ahoz még kevés.
|
|
Előzmény:
 |
hmhmhm30
2010-07-25 12:07:32
|
225
|
Misi! (Napóleon)
Az előbb el is felejtettem: az intelligenciád tényleg extra!
Bár már rég megadtam az iwiw-en az infókat a cicához...
Al Capone: bingo! :o)
(Bonaperte nekem is jobban tetszett, úgyhogy mégiscsak tisztelsz, hisz azt feltételezted, hogy tudok választani! :o) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|