|
|
|
|
 |
boriger
2010-07-25 14:59:09
|
238
|
| Igen, olvastam. Mondjuk nehéz reagálni rá, azok után, ugye, de felejtsük el. Mindenki küzd valamiért, ami neki fontos, néha nem biztos, hogy a megfelelő szavakkal. |
|
A hozzászólás:
 |
hmhmhm30
2010-07-25 12:11:47
|
226
|
Köszönöm!
Én is igyekszem tisztelettel válaszolni minden bejegyzésre.
Tegnapi eredmény: Emily elnézést kért azoktól, akiket megbántott! Azért ez nem semmi! Emilytől elsősorban!
Lehet engem fikázni, provokálni is. A mocskolódás lepereg rólam, a provokációnak nem ülök fel.
|
|
Előzmény:
 |
boriger
2010-07-25 12:04:06
|
224
|
Én tisztellek, ismeretlenül is. Mint ahogy mindenkit tisztelni kellene, ismeretlenül is, hozzászólásokban, vagy személyesen is akár. Amúgy parttalan a vita. Tessék kimenni a vásárba a fajtanemesítőknek, és lezúzni a cicaárusokat. Sőt, mindenkit. Aki onnan vásárol, azt is. Hihetetlenek vagytok, ti nagyon-nagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|