Keresés

Részletes keresés

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 12:11:47 226

Köszönöm!

Én is igyekszem tisztelettel válaszolni minden bejegyzésre.

Tegnapi eredmény: Emily elnézést kért azoktól, akiket megbántott! Azért ez nem semmi! Emilytől elsősorban!

Lehet engem fikázni, provokálni is. A mocskolódás lepereg rólam, a provokációnak nem ülök fel.

 

A hozzászólás:
boriger Creative Commons License 2010-07-25 12:04:06 224
Én tisztellek, ismeretlenül is. Mint ahogy mindenkit tisztelni kellene, ismeretlenül is, hozzászólásokban, vagy személyesen is akár.
Amúgy parttalan a vita.
Tessék kimenni a vásárba a fajtanemesítőknek, és lezúzni a cicaárusokat. Sőt, mindenkit. Aki onnan vásárol, azt is.
Hihetetlenek vagytok, ti nagyon-nagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!