Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-25 09:16:51 218
Köszi!Igen Nagyon szép cica a Te cicád is!!!Kicsaj vagy kislegény a cica?


Köszi Evitám Dícséretét is,nagyon szép hölgyemény,és különleges is mármint a természetére gondolok,Igazi hercegnő.
Ő a vezér a csapatban,Jokerre néha kamuból ráfúj,hááát mit mondjak Joki nagyon nem tojja magát össze :))))
A kicsi Kintáro-t óvja,szereti,imád hancúrozni vele,na de nem lesz sokáig Kicsi!!!!:)
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 09:08:36 217
Folytatás: azaz én vagyok az 1-es. (Majdnem egy nag nulla, de az majd legközelebb.)
A hozzászólás:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 09:01:30 216

Lássuk sorban:

 

Válasz a 206-os bejegyzésre: igen, az enyém, Laci.

 

Válasz a 207-es bejegyzésre. Kedves Dante! Persze, hogy nem álnéven írsz.  Mindenki tudja, hogy Dante vagy.

 

Válasz a 208-209-210-211-212-213-as bejegyzésre: Evita nagyon szép cica. Megérte a próbálkozásokat: a kép magáért beszél. 

 

Válasz a 215-ös bejegyzésre: Nyugodj meg Napóleon! De próbáld elfogadni, hogy nem mindenkit hívnak így. A képen lévő cica sem Bonaparte. Tedd túl magad ezen!

 

Válasz a 214-es bejegyzésre: Igen, én vagyok a legnagyobb közös osztó. Ti meg prímszámok vagytok, és a ti LNKO-tokat keressük.

 

 

 

Előzmény:
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 02:18:24 215
El kell ismerni, Bonaparte valóban nagyon szép!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!