|
|
|
|
 |
hmhmhm30
2010-07-25 09:01:30
|
216
|
Lássuk sorban:
Válasz a 206-os bejegyzésre: igen, az enyém, Laci.
Válasz a 207-es bejegyzésre. Kedves Dante! Persze, hogy nem álnéven írsz. Mindenki tudja, hogy Dante vagy.
Válasz a 208-209-210-211-212-213-as bejegyzésre: Evita nagyon szép cica. Megérte a próbálkozásokat: a kép magáért beszél.
Válasz a 215-ös bejegyzésre: Nyugodj meg Napóleon! De próbáld elfogadni, hogy nem mindenkit hívnak így. A képen lévő cica sem Bonaparte. Tedd túl magad ezen!
Válasz a 214-es bejegyzésre: Igen, én vagyok a legnagyobb közös osztó. Ti meg prímszámok vagytok, és a ti LNKO-tokat keressük.
 |
|
A hozzászólás:
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 02:18:24
|
215
|
| El kell ismerni, Bonaparte valóban nagyon szép! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|