Keresés

Részletes keresés

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-25 09:01:30 216

Lássuk sorban:

 

Válasz a 206-os bejegyzésre: igen, az enyém, Laci.

 

Válasz a 207-es bejegyzésre. Kedves Dante! Persze, hogy nem álnéven írsz.  Mindenki tudja, hogy Dante vagy.

 

Válasz a 208-209-210-211-212-213-as bejegyzésre: Evita nagyon szép cica. Megérte a próbálkozásokat: a kép magáért beszél. 

 

Válasz a 215-ös bejegyzésre: Nyugodj meg Napóleon! De próbáld elfogadni, hogy nem mindenkit hívnak így. A képen lévő cica sem Bonaparte. Tedd túl magad ezen!

 

Válasz a 214-es bejegyzésre: Igen, én vagyok a legnagyobb közös osztó. Ti meg prímszámok vagytok, és a ti LNKO-tokat keressük.

 

 

 

A hozzászólás:
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010-07-25 02:18:24 215
El kell ismerni, Bonaparte valóban nagyon szép!
Előzmény:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-24 21:14:58 204
Típusos MC

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!