Keresés

Részletes keresés

hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-24 16:29:03 199

Na, ehhez én is tudok csatlakozni!

Találja meg Emily a lelki nyugalmat, békét, legyen boldog, és higgye el végre, hogy nem akarja őt mindenki bántani úgy, mint a volt párja.

A hozzászólás:
lacam83 Creative Commons License 2010-07-24 16:17:42 198
Emily,

Köszönjük szépen a jókívánságaidat, reméljük valóban még soká együtt maradunk mi négyen (párommal s a macskuszokkal) s komolyan, őszintén mi is azt kívánjuk Neked, hogy légy boldog..a cicókkal s majd későbbiekben egy új, állatszerető emberrel.

Tudom most szar lehet, de kitartást, egyszer minden rossznak vége lesz!
Előzmény:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-24 15:16:37 196
Kedves Laca És Judy!!!!

Ha elolvassátok az első reagálásomat hmmmm30 hozzászólásához abban semmi gúnyos nem volt!
Arra reagáltam miért nem az én nevem alatt fut az almom!
Nem a szennyesemet akartam kiteregetni,egyszerűen csak azt írtam le ami van,nem sajnáltatni akartam és akarom magam!

Ezt hogy élje át a hasonlókat azért írtam,mert Ő kezdett el gúnyolódni,meg hazugság amit írok!
Mint ahogy írtátok az előző napokban Ti is megvéditek magatokat,egymást!Én is ezt tettem!
Nem érdekel ki hiszi el ki nem,azt hogy Nem akarok más neve mögé bújni,én és Predator's tudja az igazságot!

Nektek azt Kívánom hogy leljétek mint ahogy már eddig is örömötöket a cicáitokban!
Azt is még,hogy vigyázzatok egymásra,és legyetek örökre együtt Boldogok!
Örülnék neki,(ha hiszed ha nem)legyen végre egy olyan pár akik nem válnak el,vagy nem szakítanak!!!

ui1:Örülök,hogy a férjem elment(tudom nem ide tartozik)ugyanis rengeteget bántotta a cicáimat különösen a brit Carlosomat,megverte sokszor,tönkretette a lekét!Mióta elment megnyugodott Carlosom ,de sajnos soha nem fogja elfelejteni ami vele történt!

ui2:Szeretnék elnézést kérni tőletek azért amilyen voltam!!sajnálom őszintén!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!