Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-24 15:19:46 197
Akkor minősítsen engem!!!Örülj!!!
Őszinte voltam ,és ez is baj ez sem jóó!!!
azt írtad mese,mese......hát én ilyen meséről sosem álmodtam!
te gúnyolsz engem ,és hagyjam ugye,és most ki rúg bele másikba?!
A hozzászólás:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-24 15:08:25 195

Tök mindegy, hogy kinek írta ezt Emily:

"Azt kívánom neked hogy élj át hasonló dolgokat az életedben és akkor majd megtudod!!!"

Jobban minősíti szegényt, mint egy 8 oldalas önéletrajz. 

Előzmény:
lacam83 Creative Commons License 2010-07-24 15:03:00 194
Háttérben olvasom a történéseket...

Így állj le emilivel beszélgetni, minden szavadba bele fog kötni. Pusztán azért, mert azt hiszi a világ összes fájdalmát ő éli meg, s mindenki más csak rajta röhög...pedig nem.


emili: sosem "rúgnék" bele földön fekvő emberbe, nem teszem ezt most sem, megvan a te bajod (bár a mostaniak fényében nemtudom mi volt az a pár poszt, hogy mennyire jól megvagytok, ezzel csak minket cukkoltál?...de tudom, nem rám tartozik)


De ezzel ismét rezeg kicsit a léc:

"Azt kívánom neked hogy élj át hasonló dolgokat az életedben és akkor majd megtudod!!!"

Tudom nem nekünk írtad, de fontoldd át kérlek mit írsz le, még a végén tényleg mindenkinek ellenszenvessé fogsz válni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!