Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-24 14:58:00 193
Szombat Du,2010.07.24 az van!
A hozzászólás:
hmhmhm30 Creative Commons License 2010-07-24 14:47:32 192

mi van?

Előzmény:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-24 14:35:13 191
Látod ezek vagytok Ti!
Nem kiteregetni akartam,csak őszinte lenni,de tudod mit senkinek nem érdekel a véleménye!
Soha nem bújtam más mögé,és ha érdekel akkor Predator's találta ki,hogy majd ő hírdeti,hogy nekem ne legyen ebből gondom!
Azt kívánom neked hogy élj át hasonló dolgokat az életedben és akkor majd megtudod!!!
Én vagyok rosszindulatúúú?
Ha őszinte az ember úgy láttam azt nagyon nem szereted vajon miért?
Én vagyok a sumák?Érdekes én nem titkolom magam,TE viszont igen!
Bár sejtem ki lehetsz,pláne a Cats of Europe-ról!
Ott egy ilyen stílusú tenyésztő van ,mint TE!!!!!
Az szerinted korrekt hogy eladsz egy macskát tenyésztésre,azt mondod hú ilyen meg olyan jó,aztán a gazdik háta mögött gúnyolod őket mekkora hülyék hogy megvették mert ez a cica alkalmatlan tenyésztésre!
Jaa ,és te 2 éve vagy Tenyésztő,de már 250 ezerért árulod a cicákat tenyésztésre!
És akkor én vagyok az inkorrekt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!