|
|
 |
Schumacher Mihály
2010-07-25 01:56:34
|
214
|
Kedves maine coon- és egyéb cica –Imádók! Megérkezett hmhmhm30 az n+1-ik álnevén! A legkisebb közös többszörös és a legnagyobb közös osztó egyben (LKKT; LNKO), de talán az LNKO az találóbb is a személyére! Osztja itt az észt, felkarolja a Maine Coon társadalmat, elítél embereket, majd mozgalmakat szervez. Az öntudata enyhén nemzeti , bár viselkedése a Hazafias Népfronthoz közeli. Kedves (?) hmhmhm30, téged az különböztet meg az itt acsarkodó egymásra kígyót-békát kiabáló jelenlévőktől, hogy te a háttérből teszed ezt! Ők legalább kiadják az érzelmeiket amik egymás beírásai után élednek bennük, ellenben veled aki pusztán a másik személyének kevésbé szimpatikus volta (vagy talán vélt sérelmed) miatt a háttérben teszed magad aktívvá – írogatsz privát e-mail-okat, kapkodod a telefont, hogy mosd magad (van miért)! Nagyságrendekkel többre tartom az itt jelenlévő vitázókat, vagy akár veszekedőket, mint téged . Attól függően kinél mosod magad, -hogy itt saját taktikád szerint ártatlannak tűnően írogathass – választod meg mosakodás hangnemét és szóhasználatát. De ezzel az az egy gond van, hogy a személyiséged olyan indulatos, agresszív, hogy átüt a szépen fogalmazott, trágár szavakat gondosan kerülő mondathalmazon. Amiről csak egy dolog jut eszembe: fúúúúúj! Te azt hiszed, hogy ezzel a világot megváltó, fantasztikus tényfeltárásoddal lerántottad itt a leplet, és itt mindenki elfordul a szóban forgó hölgyektől. Ők itt a fajta nemesítésért szállnak vitába másokkal, aztán persze jutnak ezek bejegyzések személyeskedésig is akár. Ilyenek az érzelmek! Te magadról rántottad le a leplet. Ki is vagy valójában. Undorító kétszínűség és álszentség! Eddig még azt hittem – ha nem is vagy „top tenyésztő:-)” – de egy normális a fajtát szerető, a típusjegyeket megőrizni kívánó „nem szaporító:-)” MCO-t szerető tenyésztő. Előttem ezzel a „népítéleteddel” végleg leszerepeltél. Álszent, kétszínű, cinikus. Fúj… Ui.: …te IP cím vadász:-)! Tanulj végre informatikát is – te Top Intelligens! Bátran dobálózol tenyészetek tulajdonneveivel. …és még hülyének is néz másokat. Ui2.: ha van időd a hétvégén IP-t „vadászni” küld már el nekem!
|
|
 |
Predator's
2010-07-24 10:39:05
|
185
|
| hmmmmm....ez azért nem így van ahogy írod, de te nagyon jól informálodtál azt látom! Az én oldalamon hirdetjük Emily kölykeit, mert részben az enyémek is, és talán már van is közünk egymáshoz vele ... szóval mégse tudsz mindent ,ahogy gondoltad. Ha tudnád, mennyi szart kapunk még emailben is , néha az írígyektől, talán akkor értenéd, miért vagyunk néha agresszívak. Kicsordúl a bili, ennyi. Bár tudom, néha tényleg erősek a beszólásaink. Természetes, hogy valahól , mindenkinek a saját cicája a numeró... de mi ezt szakmailag nézzük, és sokszór ezt értik itt félre , sokan ....Te is szépeket írsz itt, de azért a nevedet te se vállalod ugye ?????????????? Szóval legyen önkontrolod, mielőtt irogatsz, vagy lehuzól valakit ... |
|
A hozzászólás:
 |
hmhmhm30
2010-07-24 08:38:35
|
184
|
|
Kedves maine coon- és egyéb cica –Imádók!
Kérlek Benneteket, hogy NE reagáljatok a két beírogató: Dante’s Paradise és Emily Eden bejegyzéseire!
Ez a két személy már több blogot tönkretett minősíthetetlen arroganciájával, és mérhetetlen tudatlanságával.
Ez a két személy nem maine coon tenyésztő de még csak nem is szaporító. Egyiküknek a legidősebb cicája is alig múlt egy éves, és még soha nem is született nála alom. (ő Dante) Másikuknál pár hete születtek meg az első kiscicák, ám nem meri őket felvállalni, és idegen tenyészet nevén hirdeti őket a Cats of Europe web-oldalon. (véletlenül úgy tesz, mintha a Sweet Predator tenyészet cicái lennének…) Talán ő már ráérzett, hogy nem is olyan fenékig tejfel ez a tenyésztősdi?! Talán szép lassan megtanulja, mi is az a szakmai alázat, tisztelet más emberek iránt, mások véleményének tiszteletben tartása, és végül, de nem utolsó sorban a VALÓDI állat szeretet?! Mert az bizony nyilvánvalóan nem szereti az állatokat, aki bárki cicáját selejtnek merészeli nevezni!
Figyelem! A valódi tenyésztő úgy viszonyul a saját választott cicafajtájához, mint ahogy a nemzetünkhöz viszonyulunk: ezt tekintjük a legcsodálatosabbnak, erről tudjuk a legtöbbet, és bárkit orrba vágnánk, aki pocskondiázni merészelné :o)). De nem mondjuk azt más nemzetekre, hogy silány, vagy selejt, hisz tudjuk, hogy ők meg a sajátjukat szeretik, és egy ilyen megjegyzéssel olyan mélyre süllyednénk, ahonnan nem lenne kiút…
Egyszóval: senki ne higgye, hogy ez a két ráérős, agresszív, minősíthetetlen provokátor tenyésztő volna! Nem!!! És bízom benne, hogy ki is veti magából ezt a két hölgyet a maine coonos társadalom, amit kb 1 éve mérgeznek, pusztítanak, tudatlanságukkal, kisebbrendűségi klomplexusukkal és elfogadhatatlan, a nőiességet teljességgel nélkülöző stílusukkal. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|