|
|
|
|
 |
lacam83
2010-07-23 13:36:35
|
166
|
Jujj hogy nézel ki...fujj...neked pattanás van az arcodon ...én mindjárt megrángatom a copf-odat....te szemüveges vagy...te szeplős ......neked kék a szemed.....neked csámpásak a fogaid.....
Mi ez itt már? emili, ennyit tudsz? Meg lett szerkesztve a kép, mert a macskára voltál kiváncsi...vagy várjál..mi a fene......biszex vagy...esetleg tetszene Judy? Miért érdekel ennyire? Nehogy idegyere! Nemmészhaza!
"barátaim költöztek ide arra az időre:))))akik ugyanilyen állatbarátok mint én!"
...ez miért is jobb mint a család, akik majdnem mindíg velük vannak? Ők is ugyanilyen állatbarátok, sőőt, nem csak állatbarátok hanem az CICÁINK egyik legnagyobb barátai. De igazad van, Te s a topictársaid a legnagyobb állatbarátok, mi a közeletekbe sem érhetünk!
20órás repülő út? Háthallod, irigyellek, Kínában vagy Japánban még nem jártam.....fel kell írnom a listámra, be kell fizetni egy ilyen kis kiruccanásra is......majd áthívom a barátaidat hogy őrízzék a macsekokat/ kutyákokat, hisz ŐK, az ismerőseid a legnagyobb állatbarátok a világon! |
|
A hozzászólás:
 |
Emily-Eaden
2010-07-23 13:22:54
|
164
|
te most sem nézel ki így,mert nagyon titkolózol,és a párod még a macskás képről is inkább levágott.)))))))))))))))))))))
Képzeld mikor utazgattam még nem voltak a cicák,kutyáim voltak,és a barátaim költöztek ide arra az időre:))))akik ugyanilyen állatbarátok mint én! Ugyanis nem teszek ki őket 10-20 órás repülőútnak!
|
|
Előzmény:
 |
Judy_20
2010-07-23 13:02:19
|
163
|
Hát én sok mindent szeretnék de azt SOHA ,hogy 31 évesen úgy nézzek ,mint te :D :D :D :D :D :D Jujj ezen most nagyon jót nevettem ;)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|