|
|
|
|
 |
Emily-Eaden
2010-07-23 13:22:54
|
164
|
te most sem nézel ki így,mert nagyon titkolózol,és a párod még a macskás képről is inkább levágott.)))))))))))))))))))))
Képzeld mikor utazgattam még nem voltak a cicák,kutyáim voltak,és a barátaim költöztek ide arra az időre:))))akik ugyanilyen állatbarátok mint én! Ugyanis nem teszek ki őket 10-20 órás repülőútnak!
|
|
A hozzászólás:
 |
Judy_20
2010-07-23 13:02:19
|
163
|
Hát én sok mindent szeretnék de azt SOHA ,hogy 31 évesen úgy nézzek ,mint te :D :D :D :D :D :D Jujj ezen most nagyon jót nevettem ;)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|