Keresés

Részletes keresés

Emily-Eaden Creative Commons License 2010-07-23 13:22:54 164
te most sem nézel ki így,mert nagyon titkolózol,és a párod még a macskás képről is inkább levágott.)))))))))))))))))))))

Képzeld mikor utazgattam még nem voltak a cicák,kutyáim voltak,és a barátaim költöztek ide arra az időre:))))akik ugyanilyen állatbarátok mint én!
Ugyanis nem teszek ki őket 10-20 órás repülőútnak!

A hozzászólás:
Judy_20 Creative Commons License 2010-07-23 13:02:19 163
Hát én sok mindent szeretnék de azt SOHA ,hogy 31 évesen úgy nézzek ,mint te :D :D :D :D :D :D Jujj ezen most nagyon jót nevettem ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!