|
|
|
|
 |
Emily-Eaden
2010-07-23 12:52:49
|
161
|
Jézusom Ezt Te kérdezed?Te állítólag Pszichológus vagy!Hááát.................pfffffff Tudjuk hogy ki vagy,most be betojtál hogy a Jamaica tenyésztője,és akihez Cherryt vitted fedezni berág rád,hát késő!!!!! Olvassák a fórumot és tudják hogy te vagy és ki vagy!!! IJ |
|
A hozzászólás:
 |
bokacsizma
2010-07-23 12:47:34
|
160
|
Mondd, te egészséges lekületű ember vagy? Milyen házimacskával? Kit hívogatok? Persze, loptam a képet. Bevallom. menjetek a fenébe. Egy bizonyos szint kell ahhoz, hogy az ember beszélni tudjon valakivel. De még mindig nem értem, kit hívogatok, és miért tenném. http://kephost.hu/share-293A_4C49734B.html Na csőváz. Loptam a képet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|